Svatba - Květiny Magnolia
204
page,page-id-204,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Svatba

Svatební kytice

Návrh svatební kytice a květinové výzdoby vytvoříme s ohledem na typ Vaší postavy a svatebních šatů.Důležitá je též správná volba květiny, která bude obsažena ve Vaší kytici, tón a barva květiny a typ vazby. Zajistíme Vám výzdobu místa konání svatby tak, aby vše odpovídalo Vašim představám. Zrealizujeme veškerý servis, který ke svatbě patří: svatební kytici, květinová aranžmá na svatební stoly, myrty, květiny pro maminky, výzdobu kostela nebo zámku, květiny na auta, polštářek na snubní prsteny, květiny na svatební účesy, květinové dekorace na svatební dorty a jiné.

Výběr svatebních kytic je pro nevěstu stejně důležitý jako výběr svatebních šatů, snubního prstenu či účesu. Budeme vám však i skvělou inspirací pokud byste neměli jasnou představu. Objednejte nezávaznou konzultaci s našimi fóristky. Ať už si přejete svatbu elegantní, netradiční či klasickou, budeme se velmi rádi podílet na svatebních přípravách, aby se Váš svatební den proměnil v báječnou a jedinečnou událost.
Nabízíme celkový svatební servis včetně doručeny do 100 km. nebo i jednotlivé svatební služby. Záleží pouze na Vás, které z

našich služeb si vyberete.

Po konzultace s Vámi zhotovíme:
- svatební kytici
- korsáž pro ženicha
- kytice pro svědky, družičky, maminky, babičky atd.
- dekorace na auto
- výzdoba svatební hostiny
- interiérové a exteriérové dekorace Cena Cena svatební kytice se vždy odvíjí od použitých květů a jejich sezónnosti. Express svatební kytice Nemáte moc času a nemáte v plánu velkou květinovou výzdobu anebo preferujete diskrétnější oslavu. Pak máme pro Vás zajímavou nabídku express svatební kytice.

02
SVATEBNÍ KYTICE

Návrh svatební kytice a květinové výzdoby vytvoříme s ohledem na typ Vaší postavy a svatebních šatů.Důležitá je též správná volba květiny, která bude obsažena ve Vaší kytici, tón a barva květiny a typ vazby.

_MG_5073-Edit_2
SVATEBNÍ STŮL

Ozdoba svatebního stolu. Vždy by mělo platit, že na svatební tabuli nechybí květiny a dekorace. Dekorace by se měly volit s určitým respektem k pravidlům stolování. Styl výzdoby celé svatby by měl být zachován jednotný.

svat_obr
SVATEBNÍ OBŘAD

Místo pro svatební obřad si můžete vybrat v obřadní síni,anebo pod širým nebem.
My Vám navrhneme,vyrobíme a dodáme na místě požadovanou květinovou výzdobou.
.

63_MG_5329
MALIČKOSTI

Drobně věcí jsou také součásti velkého svatebního dne.Postaráme se o ni v detailu a budou tu důležitou dokořeněni vaši svatby.
.
.

svat_aut
OZDOBA SVATEBNÍCH AUT

Svatební aranžmá na auto nevěsty se vždy vybírá dle typu auta, ve kterém se nevěsta poveze. Poradíme Vás jaké aranžmá se hodí na starší typ auta a nebo na modernější typ auta.

svat_kostel
SVATEBNÍ OZDOBA KOSTELU

Navrhneme,vyrobíme a nainstalujeme Vám předem schválenou svatební výzdobou kostela.
Přizpůsobme květinovou dekorace k vašim náboženským a estetickém cítění.

onvitations
POZVÁNKY

Každý host by měl obdržet písemné pozvání na Vaši svatbu či svatební hostinu.Navrhneme Vám a dle domluvy vyrobíme ručně tematické svatební pozvánky anebo doporučíme tiskárnu na otisk pozvánek.

svat_diar
SVATEBNÍ DIÁŘ

Navrhneme,vyrobíme a nainstalujeme Vám schválenou svatební výzdobou kostela. Přizpůsobme květinovou dekorace k vašim náboženským a estetickém cítění.
.

Svatební diář

.
Den svatby je pro většinu z nás nejdůležitějším krokem v životě. Přejeme si, aby svatba probíhala lehce, hosté byli spokojení a výzdoba byla perfektní. Právě s květinovou výzdobou Vám rádi pomůžeme. zajistíme kompletní svatební, květinový servis. Společně si probereme, jak si výzdobu svatby, její dekoraci i podobu svatební kytice představujete a vybereme právě pro Vás to nejlepší řešení. Nabízíme bohaté zkušenosti s přípravou svatebních dekorací. Vaši svatební kytici, svatební výzdobu a další květiny, Vám dodáme dle Vašich potřeb, den před svatbou nebo ve svatební den, kdy Vám také můžeme pomoci s výzdobou místa obřadu či hostiny. Vždy při výzdobě dbáme na to, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude Vaše svatební hostina či raut.

Svatební styl :
Svatby jsou zakořeněny v tradici, proto mají společné elementy jako jsou šaty, květiny, dort a další. Ty poskytují bezpočet způsobů, jak být kreativní a aby vaše svatba odrážela váš vkus.
.

Inspirace :
Myslete na svou svatbu jako na celek a ujistěte se, že všechny prvky se navzájem doplňují – šaty, oblek ženicha, květiny, dort, dekorace na stůl, svatební oznámení a tak dále. Výchozím bodem jsou obvykle šaty nevěsty, ze kterých se odvíjí barvy a styl květin, dekorací, dortu a podobně. Existují i jiné zdroje inspirace. Roční období často naznačuje určité barvy a motivy – modrá a žlutá na jaře, ohnivá červená, oranžová, žlutá na podzim ,stoly dekorované barevnými vejci při svatbě velikonoční, věnce z cesmíny a břečťanu na svatbu vánoční. Pokud se vezmete v létě, můžete jako téma svatby příjmout růži. Společné zájmy a vášně by mohly být dalším výchozím bodem.

.
Barva :
Barva je snadný způsob jak dát vaší svatbě pocit kontinuity. Většina nevěst stále nosí bílé šaty, ačkoli většinou nejsou čistě bílé, ale odstín slonoviny-smetanové. Můžete vybrat jeden jednoduchý odstín pro zvýraznění a elegantním systémem jej používat pro detaily jako jsou stuhy, třešnička na dortu, květiny, výšivky na své šaty nebo vestu ženicha. Zlato nebo stříbro dodává bohatost a jiskru. Barvy můžeme kombinovat a vytvářet tak barevné schéma, které kontrastuje nebo se vzájemně doplňuje. Kontrastní barvy jsou např.žlutá a modrá, růžová a zelená. Doplňující barvy jsou např.růžová a modrá, žlutá a oranžová. Pokud používáte kontrastní barvy, je vhodné ponechat jeden odstín bledší než ostatní, aby byl zachován něžný efekt. U svateb sladěných do jedné barvy vypadá také dobře použití různých odstínů barvy. Barva může být okamžité svatební téma.
.

Prsten :
Snubní prsten je možná nejmíň nápadný ze všeho, co si člověk pořizuje na svatbu, za to je to to jediné, co se nosí i po svatbě. Navíc se na jeho podobě musí shodnout oba snoubenci, jeho výběr je proto poměrně složitý. Dříve se snubní prsteny vyráběly téměř výhradně ze žlutého zlata. V současnosti jsou stále nejžádanější zlaté prsteny, ale používají se i další barvy zlata – bílá, klasická žlutá a červená. Zlaté barvy se mohou různě kombinovat, takové dvou či tříbarevné šperky vypadají velmi zajímavě. V poslední době je stále oblíbenější drahý kov na snubní prsteny, palladium. Tento drahý kov se vyznačuje stříbrně bílou barvou s jemným nádechem do šeda a velmi se svým vzhledem podobá platině. Palladium je stálobarevný kov, který je zcela hypoalergenní a především je několikanásobně tvrdší a odolnější než zlato.Do prstýnků z palladia se běžně zasazují zirkony i brilianty. Dostupnější alternativou je možnost výroby stříbrných snubních prstýnků. Vzhledem připomínají bílé zlato, ale malou nevýhodou stříbra však je vyšší náchylnost a opotřebení, jelikož jde o měkký kov. Nejluxusnější a také nejdražší variantou snubních prstenů jsou prstýnky z platiny. Tento materiál je velmi exkluzivní a odolný vůči opotřebení. Platinové snubní prsteny jsou většinou zdobeny brilianty. Běžné je nechat si do snubních prstenů zhotovit rytinu, většinou se jedná o jména snoubenců a datum svatby. Vyjímkou nejsou i symboly ve tvaru srdce nebo otisk prstu snoubence.